Lokálně.
Udržitelně.
BIO.

Maximální udržitelnost ingrediencí, ekologie procesů a nekompromisní kvalita surovin jsou základní pilíře, na kterých stojí celá naše výroba, od výběru poctivých zemědělců až po ekologickou dopravu k zákazníkovi.

Terezie Kovalová& chlpáč Starky

Původně jsem tuto firmu našla z důvodu, že mému pejskovi vypadávaly chlupy a já jsem mu chtěla poskytnout co nejlepší péči. Při první návštěvě obchodu jsem byla až v šoku, jak hebkou srst pejsci majitelů měli. To stejné jsem chtěla mít pro svého psa a tak jsme začli s granulema. Do měsíce se pes spravil a jeho citlivé zažívání se vrátilo do normálu. Potvrzením toho, že mu jedou granule je i fakt, že se na ně s radostí vrhá, což jsem nikdy předtím nezažila. Jak jsem ale říkala, redukovat tuto firmu jenom na žrádlo by bylo hodně krátkozraké, protože za tu dobu, co se známe je to už rodina. Dnes už můžu říct, že tam nekupuju jenom luxusní potravu pro mého psa, chodím si tam pro radost ❤️

Michelle LosekootDigital storyteller #jaknasite #bezjablka

Pet Farm Family je jedna z mých nejoblíbenějších značek. Spojuje všechno, co mám ráda: kvalitu, design, udržitelnost, ekologii i jakýsi good-vibes mindset, do kterého je to celé zabalené. I přesto, že už psa nemám, jsem stále věrný zákazník. Ano, jsem ta teta, která - když k vám dorazí na návštěvu - pro vás a vaše děti nemá nic, ale pro vašeho psa z tašky vždycky něco vytáhne.

Měníme svět chlupáčů 🐶

Páníčkům dodáváme vyvážené a zdravé krmivo, díky kterému budou moci jejich mazlíčci bez starostí prospívat. Zdraví psů a koček se od dobrého jídla přímo odvíjí a také u nich platí staré známé “jsi to, co jíš.” Aby vaši chlupáči v misce vždy našli vysoce kvalitní jídlo, řídíme se vlastními a mezinárodními kvalitativními a ekologickými standardy.

BIO certifikát je zárukou toho, že v našich výrobcích naleznete jen to nejlepší, co farmáři nabízejí. Vše v souladu s přírodou.

Transparentnost💯

Všechny výrobky vznikají v naší vlastní továrně. Nic nevyrábíme externě, protože jen tak můžeme mít celý proces pod kontrolou. Naši farmáři přinášejí maso, zeleninu a ovoce primárně z Česka a Slovenska, ryby a některé další suroviny se k nám dostávají i z odlehlejších koutů Evropy.

Transparentnost💯