Hledáme makače – Full time / Part time / Brigáda ‼️

Měníme svět chlupáčů 🐶

Jmenuji se Sušenka a Pet Farm Family je firma, kterou založila moje panička s páničkem. Všechno to začalo kvůli mé nechuti k piškotům a nekvalitním surovinám. Přišla jsem za Alie (moje panička) a jasně jsem jí řekla: „BAF,“ což v překladu znamená: „můžeš mi napéct něco lepšího prosím?“ A Alie napekla! Nejlepší sušenky pod sluncem vznikly z lásky ke kvalitním ingrediencím, udržitelným zdrojům, a samozřejmě kvůli mně.

 

"Pokud jsme změnili život alespoň jednomu chlupáči k lepšímu, všechno to naše úsilí za to stálo, BAF!" 🐶

 

Sušenka 🍪,
která změnila všechno!

Od té doby jsem vyrostla nejen já, ale i mé sestry - Špagetka a Skořice, a samozřejmě i firma. Je přirozené, že jsme kromě sušenek začali vyrábět i jiné fajnotky, jelikož kvalitních věcí nikdy není dost. Jako by to bylo včera, když světlo světa spatřil první sušený stejk či konzerva.

Momentálně nabízíme celou řadu chutných, zdravých a hlavně udržitelně vyráběných produktů pro psy a kočky. Láska ke zvířatům ale u chlupáčů nekončí! Staráme se o to, aby zvířata, která nám dávají maso, měla šťastný a svobodný život. Volné výběhy a divoká příroda jsou pro nás základní etické standardy, které musí každý dodavatel masa splňovat.

EKO-logický ♻️ ,
before it was cool

V našich životech hraje významnou roli ekologie, a proto je přirozené, že našich poznatků využíváme i při výrobě. Křupavé místo, naše továrna v Praze, kde všechny fajnotky vznikají je jeden velký EKO experiment. Celá budova běží na zelené energii, recyklujeme, co nám tlapky stačí, využíváme lokální zdroje, čímž snižujeme emise CO2, podporujeme BIO farmáře a výrobce ekologických materiálů.

Toto všechno je Pet Farm Family. Krmivo budoucnosti, které ve své misce vyňucháš už teď. Dobrou chuť, BAF!

Poznej náš drím tým! 🔥

Naplnit bříška tisíců chlupáčů je řádná makačka, ale my chrti máme výdrž a nedáme se tak snadno! Díky lidem kolem nás to zvládáme vždy v křupavé kvalitě.

Hledáš novou výzvu? Možná hledáme právě tebe! 👀

 

Jak už jsem zmínila, všechno naše jídlo se vyrábí v Praze. Když někdy půjdeš kolem, zastav se v Křupavém místě na Drahobejlově 24 (kousek od O2 arény) a podívej se na vlastní oči, že se to dá dělat zdravěji, chutněji a ekologičtěji, BAF!

Křupavé místo

Místo, kde to všechno vzniká a voní.
Křupavé místo

Sušienka

Tá, čo za to všetko môže.

Křupavé místo a jeho mäkké nástrahy

Po poriadnej makačke a behačke, padne krátky šlofíček vhod.